Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Маніпуляція Прем'єр Великої Британія Боріс Джнсон заявив в одному з інтерв'ю, що втомився від України.

Таку інформацію поширюють російські пропагандистські ЗМІ. У повідомленнях йдеться, що прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон нібито втомився від України й про це свідчать його слова в одному з інтерв'ю. «Світ утомився від України. (…) Тема України починає набридати, про це в інтерв'ю телеканалу Sky News заявив британський прем'єр-міністр Борис Джонсон», — пишуть пропагандисти. Проте це — маніпуляція.

Насправді ж прем'єр-міністр Великої Британії висловив свою повну підтримку Україні у війні з Росією та застеріг від «невеликої втоми», яка почала з'являтися у світі навколо теми України. Як пише StopFake, Джонсон також наголосив, наскільки важливо зараз показати, що «ми з Україною надовго» і забезпечити «стратегічну стійкість», яка потрібна Києву. Він додав, що навіть теоретичний успіх Росії у війні проти України буде катастрофою.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись