Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Фейк В окупованому Херсоні потрібно розраховуватися виключно російськими рублями

Зараз в мережі зустрічається чимало міфів та спекуляцій щодо життя в окупованому росіянами Херсоні. Зокрема, шириться міф про те, що у Херсоні потрібно розраховуватися російськими рублями за усі товари та послуги. Однак це не так. Міф спростувала херсонська журналістка, яка наразі живе в окупації. Вона поділилася правдивою інформацією із фактчекерами проєкту "По той бік новин".

За її словами, в Херсоні продовжує діяти українська фінансова система і розрахунок рублями просто неможливий. На Херсонщині, зокрема в Генічеську, росіяни намагаються ввести готівкові розрахунки рублями, але це лише спроби, при чому не дуже вдалі. Хоча якщо дуже постаратися, готівку таки можна отримати, зокрема на банківську картку. Хай там як, херсонці дуже сподіваються, що до розрахунку рублями не дійде.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись