Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 23 травня

У випуску розбираємо такі фейки: влада Харкова "здає місто окупантам" та звільняє комунальників, в окупованому Херсоні потрібно розраховуватися виключно російськими рублями, ЗСУ "тримають у заручниках" дітей у підвалі школи в Боровій на Харківщині, в Росії видали фанатів Путіна на Херсонщині за "іноземних журналістів", Україна "хоче захопити" дві області в Білорусі, через вступ до НАТО Фінляндія втратить стабільність.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись