Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Фейк У Закарпатській області чути вибухи

Про це поширили анонімні телеграм-канали. Повідомлення про вибухи також з’явилося у додатку «єТривога», згодом відредагували, що ця інформація від ЗМІ. Це не відповідає дійсності.

Голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита зазначив, що зранку 10 жовтня, коли з’явилося це повідомлення, ударів ракетами по території Закарпаття не зафіксовано.

«Загалом область не постраждала, були певні перебої з електроенергією, але обленерго з цим впоралося», — сказав Віктор Микита.

Він попросив усіх під час повітряної тривоги перебувати в укриттях і не пересуватися вулицями.

10 жовтня від самого ранку на всій території країни, крім Криму, була оголошена повітряна тривога. Під обстріл ракет потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв. Був вибух у Конотопі на Сумщині, в Кривому Розі.

Інформацію про вибухи та наслідки від них уповноважені повідомляти представники обласних військових адміністрацій та мери. Повідомлення про прильоти з анонімних каналів покликані посіяти паніку.  

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись