Русскій фейк, іді на***!

Викриття Росіяни видали опору старого мосту за знищену «баржу з українським десантом»

Міністерство оборони Росії повідомило про так званий великий успіх російської армії на території України. Мовляв, російські військові знищили баржу з десантом СЗГ ГУР України, який намагався захопити Запорізьку АЕС. У телеграм-каналі міністерства оприлюднили відео, на якому видно як з гелікоптерів розстрілюють об'єкт, який називають баржею. Однак все це — неправда.

Як пише The Insider, розстріляний об'єкт справді здалеку нагадує баржу, але без палубних надбудов, тобто несамохідну. Пересуватися така баржа може лише за допомогою буксира чи штовхача, але його у кадрі немає. «Який сенс у десанті на некерованому плавзасобі, незрозуміло. У Telegram-каналі Grey Zone змогли впізнати "баржу". Нею виявилася опора мосту через Дніпро поблизу Енергодара. Міст збудували у 1943 році німецькі окупанти й через пів року його підірвали німецькі сапери при відступі. У такому вигляді залишок мосту і простояв 78 років до переможного удару російських гелікоптерів», — пише The Insider. 

Вигадуючи історії про успіхи російської армії на території України, пропаганда прагне хоч якось приховати власні невдачі. Зокрема, відступ через тиск Збройних Сил України на Харківщині.