Русскій фейк, іді на***!

Меседж Зеленському потрібна Західна зброя, аби «хоча б» зупинити Росію, про звільнення окупованих територій вже не йдеться

Такий меседж поширюють проросійські телеграм-канали після проведення зустрічі у форматі «Рамштайн». Мовляв, якщо раніше президент України говорив про звільнення захоплених Росією територій, то тепер просить зброю, щоб «хоча б зупинити Росію».

Насправді риторика українського президента не змінилася. Агітпроп маніпулює цитатою Володимира Зеленського з промови у Рамштайні. Пропагандисти висмикнули з контексту частину виступу з закликом «розпочати принципове постачання, яке зупинить російське зло». Однак, залишили поза увагою заклики Зеленського гарантувати таку артилерію й таку ППО, які розібʼють терор та забезпечать перемогу. «Тож нехай ваші рішення бʼють точно!  Так само як наші герої на передовій», — сказав президент України.

Пропагандисти систематично намагаються дискредитувати Володимира Зеленського як в Україні, так і за кордоном. Раніше вони стверджували, що Зеленський підписав акт капітуляції під час візиту до США. Нібито Зеленський міг би зупинити війну, але Захід не дав йому змоги цього зробити.