Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 13 жовтня

У випуску розбираємо, як аредставниця російського МЗС Марія Захарова побачила новину тримісячної давнини про те, що голограма президента Зеленського «відвідала» конференцію Viva Tech в Парижі та почала розповідати про «цифрова мумію» Зелененького, створену, звісно ж, «НАТОвцями». Також шукаємо сліди «англо-саксів» у вибухах на Кримському мосту та спростовуємо чутки про «затоплення Києва» руками ЗСУ.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись