Русскій фейк, іді на***!

Меседж Офіс президента перебільшує ефективність ППО та «вигадує» ракетні атаки

Аби применшити успіхи українських сил ППО, анонімні телеграм-канали, якими керує російська розвідка, поширюють такий меседж: «Офіс президента перебільшує кількість ракет, які запускає Росія». І тому «успіхи ППО» теж перебільшені. Також вони поширюють вигадку, що Офіс президента сам віддає накази ввімкнути повітряну тривогу в регіонах, «які й не збиралася обстрілювати Росія», а потім начебто влада повідомляє громадянам, що збила «вигадані» ракети.

Ця не відповідає дійсності, оскільки навіть російські військові визнають масованість власних ракетних обстрілів, і щоразу радіють кожному повідомленню про вимкнення світла, води й  тепла внаслідок цих ракетних ударів.

Незалежні експерти теж регулярно повідомляють про кількість ракет, якими вдарила Росія по Україні, а також лічать, скільки залишилося ракет у держави-агресора після кожного такого обстрілу. За декілька днів до удару й іноземні, і українські експерти також попереджали, що Росія накопичує велику кількість ракет, і що потрібно не менше 50 ракет, аби в принципі прорвати українську систему ППО.

На початок листопада, за даними міністерства оборони України, ефективність роботи українських ППО становила від 60 до 80%. Цього разу під час обстрілу було збито  приблизно 60 ракет з 70, повідомили  в ППО. Тож це цілком  підтверджує  повідомлення українських військових про  співвідношення збитих ракет та тих, що влучили  в ціль.

Такі меседжі – спроби російської пропаганди  посіяти недовіру до повідомлень від ЗСУ та МО України, яким, згідно з останніми дослідженнями, українці довіряють майже так само, як повідомленням родичів та друзів.