Русскій фейк, іді на***!

Фейк ЗСУ перебили останню лінію передачі електроенергії із ЗАЕС на Україну

Кремлівські ЗМІ, посилаючись на колаборанта у Запорізькій області, поширили інформацію про те, що українська армія «перебила останню, четверту лінію передачі енергії із Запорізької АЕС». Представник окупантів у тимчасово окупованій частині Запорізької області Володимир Рогов заявив, що тепер «фізично неможливо передавати електроенергію на правий берег Дніпра». Це – неправда.

Сили безпеки та оборони України не обстрілюють ЗАЕС, як і лінії передачі електроенергії поряд зі станцією. 4 березня найбільшу атомну станцію в Європі захопили російські військові, і з того часу розміщують там військову техніку та боєприпаси, обстрілюють прилеглу територію з її майданчика. 26 серпня «Енергоатом» підтвердив, що ЗАЕС знову виробляє електроенергію для потреб України після першого в історії станції повного відключення від енергомережі. А в Укренерго заявили, що відновили роботу двох пошкоджених російськими військами магістральних ліній, які забезпечували роботу станції.

Нещодавно російська пропаганда поширила меседж, нібито Росії не вигідно обстрілювати ЗАЕС, адже вона її контролює та що Київ винний у нападах на об’єкти ядерної інфраструктури. Детальніше.