Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Викриття Жителі окупованої частини Херсонщини отримують смс нібито від українських військових з проханням розповісти про позиції росіян

Мешканці окупованої Росією частини Херсонської області отримують у месенджерах повідомлення від нібито українських військових із проханням розповісти про позиції росіян.

Пресслужба Каховської міської військової адміністрації в телеграмі закликає не надавати інформацію, якщо ви не знаєте людину особисто, адже «скоріш за все, це провокації». Також вони наголошують, що інформацію про переміщення ворога варто передавати лише через офіційні чатботи й перевірені канали, а ще не обговорювати переміщення російської техніки телефоном, не наближатися до окупантів занадто близько, видаляти історію листування з ботом і фото зі смартфона.

У Мінцифри закликають громадян продовжувати користуватися чатботом «єВорог» та повідомляти про російську техніку за допомогою нього.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись