Русскій фейк, іді на***!

Фейк У Миколаєві масовий голод

Про таке пишуть російські медіа. Нібито у Миколаєві критична гуманітарна ситуація, нічого їсти й пити, люди живуть без електрики та опалення.

Гуманітарна ситуація у Миколаєві, як і в багатьох інших містах України складна, проте не критична, як стверджують прокремлівські рупори.

Саме щоденні ракетні обстріли Миколаєва та атаки росіян на критичну інфраструктуру України є першопричиною, чому в Миколаєві, як і в решті українських міст, перебої з енерго-, тепло- та водопостачанням цивільного населення.

Однак по всій Україні, включно з Миколаєвом, розгорнуто «Пункти Незламності», де можна зігрітися, зарядити гаджети, отримати медичну та гуманітарну допомогу. Миколаїв забезпечений усіма необхідними харчовими продуктами, товарами першої потреби, медикаментами. У місті працює величезна кількість продуктових магазинів.

Російські пропагандисти від початку повномасштабної війни в Україні лякають українців голодом, замовчуючи, що Україна – аграрна країна, є годівницею для багатьох країн світу. Те, що у деяких містах люди не мають їжі, спричинено винятково російською агресією, постійними обстрілами та окупацією частини територій України. Пропагандисти просувають фейк про зморених голодом і холодом містян у Миколаєві, аби показати, що якби місто не було таке принципове у своїй незламності та здалося б Росії, то мало б вдосталь питної води, їжі та тепла. При тому, пропагандисти не кажуть, що саме росіяни створюють важку гуманітарну ситуацію, щоб зламати та загарбати собі Миколаїв. Детальніше