Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 22 травня

У епізоді розбираємо такі фейки: українців у ЄС «перевіряють на туберкульоз через біорозробки НАТО»; Україна начебто «не збережеться в нинішніх кордонах» через «грубі порушення прав» російськомовного населення країни; окупанти через лояльних іноземних експертів просуває наратив, що світу та Україні «треба йти на поступки та домовлятися» з росіянами. А також розповідаємо про нові відкриття СБУ у справі обстрілу залізничного вокзалу у Краматорську, про яку багато брехала російська пропаганда.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись