Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 15 квітня

У епізоді спрстовуємо такі фейки: з’явилися "відеодокази" як українські військові "розкладають трупи" для постановки в Бучі, маріупольській театр "вибухнув зсередини", український агросектор "загинається", румунський Червоний Хрест Румунії "відмовляється поставляти" гуманітарку через "корупцію" в Одеській ОДА, нові "викриття" про біолабораторії: жахи харківської психлікарні №3, у Європі біженців з України "починають ненавидіти".

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись