Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 11 травня

У епізоді спростовуємо такі фейки та інші прояви дезінформації: в Харкові «замінували» могили ветеранів Другої світової війни, у Маріуполі окупанти використовують назву та логотип газети «Приазовский рабочий» для поширення пропаганди, Китай від початку війни підтримує дії Кремля та виступає разом з ним проти розширення НАТО на Схід, в «українських лабораторіях» буцімто створили «гібрид свині та людини», у США «відмовилися» приймати українських біженців, «дід» Анджея Дуди був другом Степана Бандери і «передав онуку нацизм».

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись