Русскій фейк, іді на***!

Фейк Українські військові розгорнули опорний пункт на території Запорізької міського палацу дитячої та юнацької творчості.

Таку інформацію поширює міністерство оборони Росії. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух це заперечив.

«Загарбники почали розповсюджувати дезінформацію про розміщення військових на території Запорізького міського палацу дитячої та юнацької творчості. Це вже не перша заява такого контексту. Раніше загарбники повідомляли про “розміщення артилерії”, яка насправді була пам’ятниками Другої світової війни, тобто ретро технікою, непридатною для використання», – сказав він в ефірі телеканалу «Еспресо».

Наразі Запорізький міський палац дитячої та юнацької творчості не функціонує, ще до повномасштабного вторгнення приміщення почали реконструювати. «В цьому році ми мали завершити утеплення, внутрішні роботи провести, але ремонт призупинили. Ну і нагадаю, що поруч Дніпровська ГЕС», – сказав Старух.

Олександр Старух нагадав, що не так давно російські пабліки поширили інформацію про те, що українські військові розташувались у школах. Він запевняє, що наразі всі школи порожні, адже навчальний рік вже закінчився.