Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 29 квітня

У епізоді розбираємо такі фейки на вкиди: ПриватБанк «анулює гроші» на картках 1 травня, Польща «планує захопити» території України, Росія начебто «не причетна» до насильницької депортації українців, в Лисичанську ЗСУ «готує інсценування гибелі» цивільного населення, на Київ «чекає неминуча поразка бо Путін може застосувати» ядерну зброю, журналісти CNN «видали пожежу в Канаді» за кадри авіаударів по Львову.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись