Русскій фейк, іді на***!

Фейк Конгресмен США закликав знищити Росію через православ’я

Російські ЗМІ масово поширюють інформацію про те, що начебто конгресмен Джеймі Раскін закликав знищити Росію через те, що  це православна країна з традиційними цінностями. І це – фейк. Хоча вигадали його не російські ЗМІ, а американські.

Про те, що Раскін закликає вести «релігійну» війну проти Росії, православ’я та її традиційних цінностей,  в ефірі каналу FoxNews  сказав ведучий Такер Карлсон. І саме він збрехав, оскільки відомий своєю прихильністю до Росії та неодноразово поширював маніпулятивні тези.  Ось повністю текст заяви Раскіна, але в короткому переказі він звучить так: Росія – світовий центр корупції, тоталітаризму, антифемінізму та порушення прав ЛГБТ. У той самий час Україна – демократична країна, яка відстоює ідеї толерантності, прав та свобод людей. Тому будь-кому, демократу чи республіканцю зрозуміло, чому Америка повинна підтримати Україну та зробити все, аби Росія програла цю війну.

Ні слова про православ’я чи релігійну війну в тексті Раскіна не було – їх вигадав Карлсон на радість місцевим трампістам та російським пропагандистам.  Нагадаємо, що саме Росія намагається представити свою агресію як «священну війну»  проти «сатаністів Заходу та України».