Маніпуляція Прокремлівські телеграм-канали поширюють інформацію, що нібито Служба безпеки України запланувала підрив двох підприємств у Маріуполі
“Не ожидал такой реакции простых людей Украины. Нас ждали. Все эти долгие 8 лет оккупации. Томились и ждали. Все эти годы нас ждали!!!”. Він також повторює пропагандистську тезу про необхідність денацифікації України, так само як Путін та Пєсков.
У повідомленнях йдеться, що Україною керує «нацистська хунта», тому винні за кровопролиття вони. Військовим обіцяють, що якщо ті складуть зброю, то вони зможуть покинути зону бойових дій і повернутися до своїх сімей.
Телеграм-канал «Республиканский Актив», де публікуються новини так званих «ДНР» та «ЛНР» поширив інформацію про те, що українська армія нібито «розбомбила дитячий садок у ЛНР». Зазначається, що мова йде про дитячий садок у Новій Кондрашівці.
Українська влада, а також низка українських та міжнародних організацій спростували інформацію.