Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Фейк В українських спортзалах з’явилися окремі дні тренувань «для жінок і геїв»

У мережі поширюють інформацію, нібито в українських спортзалах з’явилася нова акція «Жіночий день». На тренування у такі акційні дні начебто пускають лише жінок та чоловіків із гомосексуальною орієнтацією, а тренерами працюють представники ЛГБТ-спільноти. Як доказ до допису додають оголошення з інстаграму одного з фітнес-клубів Житомира SportFit. 

«Невже це та Європа, в яку так прагнули?», — коментують пропагандисти.

Аналітики VoxCheck визначили, що на сторінці фітнес-клубу SportFit в інстаграмі немає оголошення про проведення акційних «Жіночих днів». У пропагандистському дописі можна побачити дату, у яку нібито було опубліковане оголошення, — 10 квітня. Сторінка спортивного залу публікувала тільки один допис у цей день — і жодного так званого оголошення. 

Російський агітпроп подає будь-які намагання України створювати толерантне середовище як загрозу для молодого покоління. Нібито діти страждають від засилля «содомії», через що, за висновками Кремля, українців перетворюють на гомосексуалів. Жахи західної «гомодиктатури» та як у такий спосіб Європа нібито впливає на Україну ми описали у великому дослідженні про гомофобію в соціальних мережах.

Понад те, гомосексуальність така ж природня як і гетеросексуальність.

До речі, як Росія намагається захистити дітей від «небажаного впливу ЛГБТ» — читайте тут. А яким чином вона ще й виправдовує своє вторгнення «ЛГБТ-навалою» — дізнайтеся в дослідженні за результатами аналізу меседжів упродовж року повномасштабного вторгнення.  

Автор: Орест Сливенко,

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись