Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Manipulation Якщо українські військові провалять контрнаступ, Захід припинить підтримку України

Кремлівські пропагандистські медіа поширюють інформацію, що в разі невдачі українського контрнаступу Захід нібито перестане допомагати Україні. Вони посилаються на статтю на сайті The New York Times. Це — маніпуляція.

Як зазначають фахівці проєкту StopFake, насправді у статті The New York Times не йдеться, що гіпотетична невдача під час українського контрнаступу спричинить відмову Заходу у допомозі Україні. В оригінальній статті автори зазначають, що допомога на якийсь час може лише  ослабнути, а на Київ у цей період більше тиснутимуть та схилятимуть до перемовин із Росією.

На думку авторів статті, якщо це станеться, то до початку 2024 року Захід знову зможе допомагати в повному обсязі Україні — за цей час країни-партнери вироблять достатню кількість боєприпасів та військової техніки. Ба більше, під час свого візиту до Вашингтона міністр оборони Великої Британії Бен Воллес сказав журналістам, що «в період між цим та наступним роком Україна продовжить набирати обертів».

Так агітпроп намагається посіяти зневіру серед українського суспільства та переконати в тому, що на допомогу Заходу не варто сподіватися, як і на перемогу над Росією. Раніше «Детектор медіа» розповідав про меседж, що західні танки нібито не допоможуть Україні, а будуть вщент знищені Росією.

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join