Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Fake Підприємства Запоріжжя потрапили під санкції ЄС

Про таке пишуть російські медіа з посиланням на слова колаборанта Рогова. Мовляв, унаслідок нових санкцій Євросоюзу підприємства, які розташовані на підконтрольній Україні частині Запорізької області, також «потерпають від санкцій». Нібито після введення 8-го пакета санкцій ЄС європейські банки відмовляються переказувати гроші компаніям і підприємцям із Запоріжжя, пояснюючи це тим, що Запорізька область внесена до санкційного списку. Рогов каже, що нібито чиновники ЄС щось знають про майбутнє міста Запоріжжя і вже змирилися з тим, що це Росія. Це не так.

У новому пакеті санкцій, ухваленому Євросоюзом проти Росії за її вторгнення в Україну, йдеться про заборону на імпорт товарів з не підконтрольних уряду частин областей. Зокрема було запроваджено заборону й на імпорт із тимчасово окупованих районів Запорізької області. Європейський Союз продовжує незмінно підтримувати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у її міжнародно визнаних кордонах.

Як пише StopFake, ЄС схвалив поширення заборони на імпорт товарів з непідконтрольних уряду України районів Донецької та Луганської областей також на не підконтрольні райони Запорізької та Херсонської областей. Про окремі підприємства Запоріжжя, як і про підприємства, розташовані на підконтрольних районах цих областей, взагалі не йдеться. У санкціях сказано лише про заборону імпорту товарів із тимчасово окупованих територій України.

Російська пропаганда намагається у такий спосіб просувати меседжі про те, що нібито весь світ змирився, що українські території тепер «належать» Росії. Раніше вони писали, що понад 3 мільярди людей утрималися від голосування ООН щодо окупації Росією українських територій

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join