Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Message Експорт українського зерна не впливає на світові ціни

Мовляв, значення українського зерна для світу перебільшено. Частка експорту зерна України у світовому споживанні незначна, і це не може серйозно вплинути на ціни. Такі меседжі поширює російська пропаганда.

Зупинення постачання зерна внаслідок блокади Росією українських портів спричинило стрімке зростання цін на нього. До середини травня експортні ціни на пшеницю та кукурудзу сягнули безпрецедентних висот. Ціни зменшились після підписання зернової угоди між Туреччиною, Україною, Росією та ООН та розблокування Чорного моря для українського експорту зерна.

Російська пропаганда намагається використовувати питання постачання українського зерна на світовий ринок для тиску на світову спільноту. Раніше пропагандисти звинуватили Україну у використанні зернового коридору для атаки дронами на російський флот у Севастополі, внаслідок чого нібито зірвано роботу «зернового коридору». Також нібито Росія «повернулася» до зернової угоди, аби переграти Захід і перетягти на свій бік «країни глобального Півдня».

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join