Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Фейк Українська влада розкрадає гроші, які західні партнери надають Україні

В українському сегменті фейсбуку поширюється рекламний допис зі звинуваченнями української влади в розкраданні грошової допомоги, яку надають західні партнери. Вони нібито забезпечують «мільярдну допомогу» для боротьби з Росією, а бійцям «досі не вистачає ресурсів». Це — неправда.

Як зазначають фахівці Центру протидії дезінформації, рекламу зі сторінки, яка маскується під «Новини та ЗМІ», створили 6 травня, а рекламу з дискредитацією української влади запустили 7 травня. За даними ЦПД, сам акаунт порожній. Партнери та міжнародні організації не фіксували факти розкрадання допомоги.

Агітпроп систематично намагається дискредитувати українську владу, мовляв, українці воюють, а вони заробляють на війні. Також пропагандисти хочуть ослабити підтримку міжнародних партнерів. Раніше «Детектор медіа» спростовував фейк про те, що Володимир Зеленський нібито володіє віллою у Флориді та має 11 мільйонів доларів прибутку щомісяця.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись