Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Fake Відома колишня порноакторка Мія Халіфа подякувала Україні за допомогу ХАМАСу

Пропагандисти стверджують, що американська порноакторка ліванського походження Мія Халіфа висловила подяку Україні за допомогу палестинському ісламському руху ХАМАС. У таких «новинах» користувачі посилаються на записану розмову з Халіфою, яку нібито опублікувало американське видання USA Today Це фейк.

Розібратися із цим кейсом узялися фактчекери з проєкту StopFake. Після перевірки публікацій видання USA Today, що пов’язані з воєнними діями в Ізраїлі, виявилося, що ні на сайті, ні на офіційних профілях цього медіа в соцмережах не опубліковано такої розмови. Ні російські медіа, ні користувачі соцмереж не надали прямого посилання на американське видання. ЗМІ згадували Мію Халіфу лише в контексті висловлення її підтримки нападу ХАМАСу на Ізраїль, а також рішення журналу Playboy розірвати з нею контракт. 

Пропагандисти намагаються переконати світ у тому, що Україна є постачальником зброї угрупованню ХАМАС. Таким чином, вони сподіваються, що країни Заходу перестануть підтримувати Україну у війні проти Росії. Нещодавно ми спростовували інформацію про те, що бойовики ХАМАСу використовують зброю з Мукачева.

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join