Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Fake Росія нібито захопила Табаївку в Куп'янському районі Харківської області

Проросійські ресурси поширюють інформацію, що після захоплення Крохмального російські війська «звільнили» селище Табаївка в Куп'янському районі Харківської області. 

Насправді ця інформація не відповідає дійсності. Про це повідомляють у Центрі протидії дезінформації з посиланням на речника командування Сухопутних військ Володимира Фітя. За його словами, станом на 9:00 29 січня 2024 року в Табаївці відбуваються бойові дії. Водночас речник Сухопутних військ наголосив: «Якщо є можливість стати на кращі рубежі, щоб зайняти оборону й потім перейти до наступальних дій, покращити тактичне становище, це буде зроблено». 

Щодо Крохмального В. Фітьо повідомив, що цивільних там уже не було, а саме селище повністю зруйноване. Українські захисники ж відійшли на вигідніші позиції. 

Поширюючи дезінформацію про захоплення Табаївки, пропагандисти прагнуть перебільшити здобутки армії Росії на фронті, щоб запевнити росіян, мовляв, «у війні все йде за планом». Раніше ми спростовували інформацію, що Україна нібито готується до «здачі Херсона».

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join