Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — спецвипуск про «атаку українських диверсантів» на території РФ

Росія 2 березня заявила про «атаку українських диверсантів», які нібито захопили заручників у селі Сушани Брянської області. Центральні та місцеві російські медіа та офіційні особи суперечливо коментували та висвітлювали ці події — то називали серед загиблих дівчинку, то хлопчика, то водія шкільного автобуса. Згодом з'явилася інформація, що вони не загинули, та й автобусу ніякого не було, бо школярі на дистанційному навчанні. Президент РФ Володимир Путін заявляє про «теракт» і «атаку неонацистів». Відповідальність за диверсійну вилазку взяв на себе «Російський добровольчий корпус» (РДК). В українській владі озвучили дві версії того, що сталося - провокація Кремля або дії російських партизанів. Розбираємо з Наталкою Соколенко у спецвипуску, що ж відбувається.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись