Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 9 травня

У путінській Росії у Дні Перемоги все важче роздивитися людські риси, і все більше воно перетворюється на якийсь просто сатанинський культ. Достатньо глянути лише на храм збройних сил Росії, де сходи зроблені з броні танків, а на стінах висять ікони із зображенням радянських полководців. Там навіть ікони з Путіним і Сталіним планувалися, але в останній момент, все ж, побоялись Бога і людей, і не стали їх прямо в храмі вішати. Але загалом, слово «побєдобєсіє» досить влучно описує те, що відбувається. Також цікаві нові традиції: наприклад, "Бессмертный полк" – звідки він узявся і коли? Чи є бодай якесь підгрунтя під розповідями Путіна про можливість для росіян перемогти Про це ми розпитали воєнного історика Василя Павлова. А більше слухайте у подкасті "Медіуми" про історії, в які нас втягує медіаіндустрія, з Вадимом Міським та Наталкою Соколенко.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись