Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

podcast «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 9 травня

У путінській Росії у Дні Перемоги все важче роздивитися людські риси, і все більше воно перетворюється на якийсь просто сатанинський культ. Достатньо глянути лише на храм збройних сил Росії, де сходи зроблені з броні танків, а на стінах висять ікони із зображенням радянських полководців. Там навіть ікони з Путіним і Сталіним планувалися, але в останній момент, все ж, побоялись Бога і людей, і не стали їх прямо в храмі вішати. Але загалом, слово «побєдобєсіє» досить влучно описує те, що відбувається. Також цікаві нові традиції: наприклад, "Бессмертный полк" – звідки він узявся і коли? Чи є бодай якесь підгрунтя під розповідями Путіна про можливість для росіян перемогти Про це ми розпитали воєнного історика Василя Павлова. А більше слухайте у подкасті "Медіуми" про історії, в які нас втягує медіаіндустрія, з Вадимом Міським та Наталкою Соколенко.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join