Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 13 лютого

У випуску спростовуємо фейки про те, що Росія «передасть уряду Угорщини» військовополонених закарпатських бійців, а Румунія та Молдова будують шосе для «перекидання сил НАТО до Одеси». Також у випуску — розповідь про життя в окупації на Херсонщині, вплив пропаганди та роботу медіа від Ірини Ковач, завідувачки Медіа-центру Херсонської обласної бібліотеки для дітей. Вона розповідає і про нашу передачу, як вона допомагала всій Херсонщині тримати «зв'язок з реальністю».

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись