Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 18 квітня

У епізоді розбираємо такі фейки: в Україну прибули французькі жандарми, щоб «замаскувати сліди інсценованих провокацій»; українська влада та «колективний захід» начебто готові «віддати Донбас і всю Україну» росіянам, але з максимально спустошеною інфраструктурою; кримські татари «не повстали» в Криму та не зробили достатньо проти окупації Херсонщини, лишившись «у тіні»; війська РФ виявили в Маріуполі паспорт громадянина США, який «воював за Україну та загинув».

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись