Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 27 жовтня

У випуску розбираємо російські "докази" підготовки Україною "брудної бомби" та фейки про українських біженців, яких вдома "не чекають". А також розповідаємо, як і чому за кілька днів доповідь комісії Ради з прав людини ООН, присвячена вторгненню Росії в Україну, пройшла шлях еволюції в риториці пропагандистів від "хорошого документу", який начебто звинувачує у злочинах Україну — до "маніпулятивного і необ'єктивного", яким Росія чомусь стала незадоволена.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись