Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 24 серпня

У випуску розбираємо такі фейки: фейковий "документ" Міноборони про втрати у ЗСУ, методичку для пропагандистів на окупованих територіях яеі вони "не мародери і не вбивці", росіяни "знищили" шість американських ракетних комплексів HIMARS, окупаційна влада роздає "питну воду" та відновлює водопостачання в Маріуполі, США та Велика Британія анонсували "військову інтервенцію" в Україну.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись