Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 21 квітня

20 квітня 2023 року Генсекретар НАТО Єнс Столтенберг прибув до Києва з неанонсованим візитом — першим після початку повномасштабної війни. Несподівані відвідини відбулися на тлі наполягань Києва надати чіткіші перспективи членства в НАТО й на тлі інтенсивних перемовин про надання Україні додаткового озброєння. Будь-які теми, пов’язані з НАТО, неабияк непокоять Росію, тож не пропустили нагоду поширити дезінформацію з приводу візиту Столтенберга. У випуску розбираємо, що писали про візит телеграм-канали, що поширюють російську дезінформацію.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись