Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 24 березня

У цьому епізоді обговорюємо свіжі фейки про те, як Зеленський "хоче визнати російським" Крим і т.зв. "Л/ДНР", Росію підтримують "народи різних країн", в Україні заборонили діяльність опозиційних політичних сил, на Рівненській АЕС "силою утримують" російських "спеціалістів-атомників", на Хмельниччині виявили "сигнальні маячки" для ведення прицільного артилерійського вогню, російські пропагандисти знімають фейкові сюжети на ЧАЕС, а також поширену карту “обстрілів Росії” нібито за матеріалами "британської розвідки".

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись