Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 22 серпня

У цьому епізоді, після заяв російського міноборони, розбираємося, що ж нищить росіян на Запоріжжі: хімічна зброя ЗСУ чи неякісна горілка? А також розбираємо фейки та маніпуляції про те, як антиросійські санкції "спонукають британців" використовувати туалетний папір по кілька разів, Зеленський "змушує всіх ходити в школу" з 1 вересня, а Європа хоче "по-нацистськи" позбавити віз бідних росіян.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись