Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Подкаст Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 20 березня

У епізоді розбираємо свіжі фейки про «концтабір» батальйону Айдар під Луганськом, вербування японців до іноземного легіону, брехню про біженців у Польщі, свіже криптошахрайство під виглядом Мінцифри, "евакуацію мешканців Луганщини" до окупованого Луганська, "обстріли Рубіжного" українською армією, а також про "переслідування" Україною кримчан, яких окупант змушує служити в російській армії.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

Із перших днів повномасштабного вторгнення експерти «Детектора медіа» щодня протистоять російській дезінформації. Ми спростовуємо фейкові новини, деконструюємо російські наративи та меседжі. І гартуємо медіаграмотність читачів.

Наша команда закликає долучитися до Спільноти «Детектора медіа», щоб разом боротися з російською пропагандою.

Долучитись