Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Fake В Україні відновлюють графіки погодинного відключення електроенергії

Таку інформацію поширили в українському сегменті соцмереж. У повідомленнях ідеться, мовляв, у травні в Україні відновлюють графіки погодинного відключення електроенергії. Автори посилаються на повідомлення пресслужби Міненерго. Це — неправда. 

У Міністерстві енергетики спростували цю інформацію і сказали, що вона не відповідає дійсності. За їхніми словами, енергетики не планували вводити графіки обмеження електроенергії. Водночас очільник Міненерго Герман Галущенко додав, що завдяки злагодженій роботі енергетиків уже майже як три місяці відсутні будь-які масові відключення. Крім того, у Міненерго вже готуються до нового опалювального сезону і переконують, що локальні відключення світла можуть бути лише через російські обстріли. 

Наразі спільно з усіма енергетиками країни, які генерують, передають та розподіляють електроенергію, складено оптимізований графік ремонтів, що покликані усунути наслідки російських обстрілів.

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join