Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

podcast «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 18 жовтня

У випуску спростовуємо фейки про те, що Росії "дозволили" використати ядерну зброю для удару по Україні, навчання НАТО в Європі Steadfast Noon становлять "загрозу для цивілізації", донатити на ЗСУ та допомагати волонтерам "немає сенсу", а також що у Києві чоловік із гвинтівкою начебто з балкона "полював" на дрони-камікадзе.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join