Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Fake Майно «українських ухилянтів» нібито почали виставляти на торги

У російському сегменті соцмереж дописують, що майно «українських ухилянтів» від мобілізації нібито почали виставляти на торги. «Доказом» цього слугує скриншот з «Української універсальної Біржі» (УУБ), на якій буцім й опубліковано таке оголошення.

«Майно українських ухилянтів почали виставляти на торги, зокрема, і квартири. Власність тепер можна втратити в цій країні лише за те, що ти не хочеш помирати за режим Зеленського», — підсумовують користувачі. 

Фактчекери StopFake взялися за кейс і перевірили, чи чи справді на одному з українських майданчиків реалізації активів опубліковано оголошення про продаж квартири «ухилянта» — з’ясувалося, що це не так. На сайті УУБ вказано, що насправді квартира належить збанкрутілій особі. Тобто ідеться про таку людину, яка, наприклад, не змогла виплатити кредитні зобов’язання і через що її визнали неплатоспроможною. Відтак її майно виставили на аукціон. 

Тож про ніяке майно «українських ухилянтів» і не йдеться. 

Author: Орест Сливенко,

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join