Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Disclosure Українцям надсилають смс-повідомлення від імені «Пошти України», намагаючись їх ошукати

Українці почали отримувати повідомлення з іноземних номерів від імені «Пошти України» про те, що вона не може доставити посилки через нібито брак даних про адресу доставки. Для того, щоб ввести повну адресу та отримати «свою» посилку, шахраї закликають перейти за посиланням та заповнити всі необхідні дані.  

Центр протидії дезінформації при РНБО закликає в жодному разі не переходити за посиланнями сумнівного характеру, оскільки мета шахраїв — отримати всю необхідну інформацію про користувачів для подальших злочинних дій. До того ж варто зауважити, що жоден поштовий сервіс України не відправляє користувачам повідомлення з іноземних номерів

Якщо ж ви стали жертвою шахраїв і втратили доступ до своєї сторінки у соцмережі — зверніться до кіберполіції або інших компетентних органів.

Author: Віталій Михайлів,

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join