Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Disclosure Невідомі поширюють повідомлення, що «Київстар» через масовий збій роботи нараховуватиме компенсацію кожному абонентові у розмірі 200 гривень

12 грудня 2023 року абоненти «Київстар» почали скаржитися на збій зв’язку, а сайт компанії з незрозумілих на тоді причин був недоступний. З’ясувалося, що компанія зазнала хакерської атаки. Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом кібератаки на оператора мобільного зв’язку. За однією з версій, за цим можуть стояти російські спецслужби. 

Тимчасом аналітики VoxCheck фіксували шахрайські повідомлення, начебто оператор нараховує кожному абоненту компенсацію в розмірі 200 гривень на мобільний рахунок.   

Представники «Київстару» на фейсбук-сторінці написали, що наразі на різних платформах активізувалися шахраї, які поширюють неправдиву інформацію щодо компенсації. У компанії не повідомляли про такі ініціативи. Фахівці також застерегли користувачів, щоб ті не поширювали особистих даних, які можуть потрапити до шахраїв.

Скриншот — VoxCheck.
Author: Орест Сливенко,

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join