Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Disclosure На Черкащині невідомі збирають допомогу військовим нібито від імені очільника ОДА

Це зафіксували фахівці Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Вони повідомляють, що невідомі телефонують підприємцям на Черкащині буцімто від очільника ОДА Ігоря Табурця, який «збирає гроші» на допомогу військовим та просить переказати кошти на рахунок. Власне, таку інформацію про шахраїв керівник обласної державної адміністрації отримав від місцевого підприємця. 

Під час телефонної розмови пропонують переказати кошти на допомогу військовим на відповідний банківський рахунок. Проте голова ОДА не здійснював дзвінків і не просив про це. Також у своєму зверненні він додав справжні контакти керівного складу Черкаської облдержадміністрації, аби мешканці регіону перевіряли, хто насправді їм телефонує. 

Author: Орест Сливенко,

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join