Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

Fake Ресторан у Римі нібито презентував піцу «Диявол Зеленський»

У мережі поширюють фото так званої рекламної вивіски римської піцерії Locanda alla Romana, у якій презентують піцу «Диявол Зеленський» («Diavola Zelenskiy») з начинкою з «боєприпасів та частин тіл українських військових». 

Аналітики VoxCheck пояснили, що ні такої реклами, ані піци з такою назвою просто не існує. На офіційних сторінках ресторану в соціальних мережах теж нема жодних згадок про це. Також перевірка світлини з білбордом за допомогою інструмента FotoForensics виявила, що напис та зображення піци, найімовірніше, додали до вже готової фотографії. 

Серед іншого, в адміністрації ресторану запевнили, що вони ніколи не створювали схожого рекламного зображення. 

Author: Орест Сливенко,

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join