Spilnota Detector Media
Русскій фейк, іді на***!

podcast «Русскій фейк, іді на***!» — розвінчуємо російську дезінформацію за 5 травня

3 травня в Росії заявили, нібито вночі українські безпілотники «намагалися завдати удару» по резиденції президента Росії Володимира Путіна у Кремлі. У пресслужбі Кремля кажуть, начебто російські системи радіолокаційної боротьби «вивели дрони з ладу». Президент Зеленський у цей же день на прес-конференції, сказав що такими методами Путіна карати Україна не збирається, краще залишити це трибуналу. Водночас учені, дослідники вважають, що у пропагандистів можуть бути інші цілі. Росія, ймовірно, інсценувала атаку на Кремль, щоби донести інформацію про війну до російської внутрішньої аудиторії та створити умови для ширшої мобілізації суспільства. Так вважають аналітики Інституту вивчення війни, йдеться у звіті ISW.

Щоденний подкаст Вадима Міського виходить із перших днів великої війни. У ньому ми не лише розбираємо на атоми ворожі фейки, а й розповідаємо про те, як навчитися самостійно розрізняти маніпулювання, шахрайство та дезінформацію. Також спілкуємося з експертами різних галузей. Слухайте нас щобудня в ефірі «Українського радіо» о 07:50 та 19:50, а також у будь-який час на подкастингових платформах.

NGO “Detector Media” has been working for our readers for over 20 years. In times of elections, revolutions, pandemics and war, we continue to fight for quality journalism. Our experts develop media literacy of the audience, advocate for the rights of journalists, and refute Russian disinformation.

“Detector Media” resumes the work of our Community and invites those who believe that the media should be better: more professional, truthful and transparent.

Join